Strona główna Akcesoria Dawid Tomaszewski i współpraca z marką Badura!

Dawid Tomaszewski i współpraca z marką Badura!

1384
PODZIEL SIĘ

To jeden z lepszych pokazów MBFW. Dawid Tomaszewski to nasza perła, ogromny talent w Berlinie! – tak w kuluarach po prezentacji na wybiegu wypowiadali się goście wydarzenia. Projektant po raz kolejny zachwycił podczas tygodnia mody i pokazał światu kolekcję na międzynarodowym poziomie. Dawid Tomaszewski w awangardowy sposób przedstawił sylwetki kobiety na sezon jesień-zima 2018.

Odważnie eksperymentuje z tkaniną i wiązaniem na ciele. Delikatnie odsłania i ze smakiem używa transparentnych materiałów. Zabawne pluszowe kolczyki odzwierciedlają radość projektanta, którą czerpie z tworzenia kolekcji. Muza Dawida to pewna siebie, przebojowa kobieta sukcesu, która w śmiały i nietuzinkowy sposób podchodzi do mody.

Dawid Tomaszewski razem z polską marką Badura stworzyli obuwie uzupełniające kolekcje. Jednym z nich są sandałki z piórami, które wzbudziły duże zainteresowanie. To nie jedyna współpraca projektanta z markami premium w Polsce. Od 2017 roku nadzoruje i projektuje kolekcje dla brandu Patrizia Aryton.

Zdjęcia z pokazu Dawid Tomaszewski:

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here