Strona główna Kino „Były sceny, w których MOJE CIAŁO KRZYCZAŁO – NIE!”. Piotr Stramowski odkrywa...

„Były sceny, w których MOJE CIAŁO KRZYCZAŁO – NIE!”. Piotr Stramowski odkrywa tajemnice BOTOKSU Patryka Vegi

2901
PODZIEL SIĘ
„Były sceny, w których MOJE CIAŁO KRZYCZAŁO - NIE!”. Piotr Stramowski odkrywa tajemnice BOTOKSU Patryka Vegi

„Były sceny, w których całe moje ciało krzyczało – ‘Nie!’”.„Musiałem zaufać Patrykowi Vedze. Nie grać asekuracyjnie”.
Piotr Stramowski odkrywa tajemnice najbardziej oczekiwanego filmu roku.

 Występami w hitach „Pitbull. Niebezpieczne kobiety” i „Pitbull. Nowe porządki” (łącznie ponad 4,2 miliona widzów!) Piotr Stramowski zrobił prawdziwą furorę. Odtwórcę roli Majamiego z miejsca obwołano nadzieją krajowego kina akcji. A niejedna kinomanka dałaby się aresztować, byle tylko kajdanki założył jej wytatuowany twardziel z irokezem. 29 września Stramowski powróci na ekrany w nowym filmie reżysera, któremu zawdzięcza eksplozję swojej kariery. W „Botoksie” Patryka Vegi wcieli się w metroseksualnego Michała, który jest prawdziwym… zaprzeczeniem mężczyzny! Jak „były gliniarz z Mokotowa” odnalazł się w takim wcieleniu, opowiada sam aktor.

„Pierwszy raz w karierze dostałem stricte komediową rolę do zagrania. Chociaż sceny z moim udziałem wcale do śmiechu nie są. Pokazują damsko-męskie relacje w krzywym zwierciadle, w sytuacjach, które w ogóle nie powinny mieć miejsca”.

„Michał to metroseksualny mężczyzna – prawdziwe pomieszanie z poplątaniem. To chłopak, który swój kręgosłup moralny zbudował na jakiś wariactwach… Robi rzeczy, których ja nigdy bym nie zrobił. Czerpie z różnych źródeł – religii, astrologii, znachorów, psychologów i ustawień metodą Hellingera. Jest pogubiony i chyba sam nie wie, czego chce. Jest dziwakiem. Majami z ‘Pitbulla’ raczej by się z nim nie dogadał!”.

Zdjęcie: Anna Gostkowska, Copyright (C) Vega Investments

„Były sceny, w których całe moje ciało krzyczało – ‘Nie!’. Jednak uwielbiam taką pracę i ryzyko jakie ona niesie. Przy ‘Pitbullu’ było podobnie. Majami też nie był mi bliski i musiałem zaufać Patrykowi Vedze. Nie grać asekuracyjnie”.

Zobacz trailer:

Gwiazdy „Pitbulla” i „Służb specjalnych” łączą siły w najbardziej wyczekiwanym filmie roku. „Botoks” – najnowsze dzieło Patryka Vegi, twórcy największych kinowych przebojów ostatnich lat, to bezkompromisowe uderzenie w polską służbę zdrowia – bez taryfy ulgowej pokazujące problemy służb medycznych oraz współczesnych kobiet. Obok napięcia i potężnej dawki emocji nie zabraknie tu jednak charakterystycznego dla filmów Patryka Vegi humoru. O jego jakość zadba doborowa, pełna gwiazd ekipa aktorska. W główne postacie kobiece wcielą się: Olga Bołądź, Agnieszka Dygant, Katarzyna Warnke i Marieta Żukowska. Partnerować im będą ulubieńcy widzów: Piotr Stramowski, Tomasz Oświeciński, Sebastian Fabijański, Janusz Chabior, Wojciech Machnicki i Grażyna Szapołowska. Film trafi na ekrany 29 września 2017 roku, ale już dziś zainteresowanie produkcją sięga zenitu. „To będzie mój najmocniejszy film!” – deklaruje reżyser „Botoksu”, Patryk Vega.

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here