Strona główna Ubrania Aż trzy gwiazdy w kreacjach Laurelle na balu Fundacji TVN

Aż trzy gwiazdy w kreacjach Laurelle na balu Fundacji TVN

2138
PODZIEL SIĘ
Aż trzy gwiazdy w kreacjach Laurelle na balu Fundacji TVN

Bal Nocy Letniej, organizowany przez Fundację TVN „Nie jesteś sam”, to charytatywna impreza gromadząca plejadę osobistości świata mediów, show-biznesu, kultury i sztuki. Wśród gości pojawią się aż trzy gwiazdy, dla których stroje przygotowała marka Laurelle.

 Zosia Ślotała, stylistka i właścicielka marki eleganckich ubrań dla najmłodszych, postawiła na rozmach. Agata Nivette, projektantka Laurelle, zaproponowała jej iście balową suknię z różowej jedwabnej organzy. Kolor sukni wspaniale współgra z karnacją Zosi, a gorsetowa góra i rozkloszowana dolna część kreacji przywołują najlepsze tradycje krawiectwa.

BAL FUNDACJI TVN! NZ: Zosia Ślotała fot. Portal Gwiazd

W innym stylu zaprezentowała się Natasza Urbańska. Aktorka, wokalistka i tancerka zdecydowała się na asymetrię. Kreacja, którą wybrała, jest krótsza z przodu, dzięki czemu dyskretnie odsłania nogi. Natomiast za sprawą przedłużenia z tyłu – na wzór trenu – zachowuje elegancję właściwą strojom balowym. Wykonano ją z włoskiego żakardu w bordowym kolorze z wplecioną srebrną nitką układającą się we florystyczne wzory.

BAL FUNDACJI TVN! NZ: Natasza Urbańska, fot. Portal Gwiazd

W sukni Laurelle pokazała się również dziennikarka showbiznesowa Agnieszka Jastrzębska. Na Balu TVN wystąpi w kreacji w kolorze żółtym. Odważna kolorystyka, nieczęsto spotykana na salonach, tonowana jest klasycznym fasonem sukni. Dzięki temu całość pozostaje elegancka i szykowna.

BAL FUNDACJI TVN! NZ: Agnieszka Jastrzębska, fot. Portal Gwiazd

Zobacz także: BAL FUNDACJI TVN! Największa impreza roku!

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here