Strona główna Wydarzenia Anna Powierza drugi sezon będzie twarzą marki samochodowej

Anna Powierza drugi sezon będzie twarzą marki samochodowej

1049
PODZIEL SIĘ
Magdalena Antosiewicz, Bogdan Czarnik, Anna Powierza fot. materiały prasowe
Aktywność zawodowa Anny Powierzy nie ogranicza się tylko do grania w serialu „Klan”. Aktorkaw ostatnim czasie wydała książkę, poradnik „ Jak schudnąć, gdy dieta nie działa” w której opisuje swoją metamorfozę i doświadczenia zdrowotne. Do niewątpliwych sukcesów należy też zaliczyć fakt, że znana marka samochodów przedłużyła jej kontrakt na kolejny sezon.
Anna Powierza Bogdan Czarnik fot. materiały prasowe
Wybór Anny na ambasadora nie jest przypadkowy, ponieważ samochód, którym Aktorka jeździ jest dedykowany dla kobiet aktywnych, samodzielnych, z pasją . Doskonale wpisuje się w styl życia i codzienne obowiązki, w tym jazdę konną.

Bogdan Czarnik, Anna Powierza, Magdalena Antosiewicz na planie projektu filmowego dla marki samochodowej fot. materiały prasowe
Premiera materiałów promocyjnych z udziałem Anny Powierzy zapowiedziana jest na początek listopada, ale już teraz po sieci krążą materiały backstage z planu filmowego do znanego SPA, na który zaproszono też innego ambasadora marki, Bogdana Czarnika, Mistrza Polski w reiningu, oraz znaną blogerkę Magdalenę Antosiewicz. Projekt zapowiada się ciekawie.

Anna Powierza i Bogdan Czarnik fot. materiały prasowe

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here