Strona główna Wydarzenia Agata Biernat, Miss Polonia 2017 reprezentantką Polski w Miss World 2018!

Agata Biernat, Miss Polonia 2017 reprezentantką Polski w Miss World 2018!

2206
PODZIEL SIĘ

Czy zdobędzie koronę najpiękniejszej kobiety świata?

Agata Biernat w listopadzie 2017 wygrała konkurs Miss Polonia. Już za kilka tygodni stanie do kolejnej rywalizacji, tym razem o koronę Miss World 2018! Informację tę podano podczas specjalnej konferencji prasowej w trakcie tegorocznego półfinału Miss Polonia 2018, który odbył się w EXPO XXI w Warszawie.

Agata Biernat jest instruktorką fitness i tancerką. Jak sama mówi „przetańczyła” większość życia. Specjalizuje się w technikach modern, hip-hop, a od kilku lat także pole dance. Stała bywalczyni siłowni, propaguje zdrowy styl życia prowadząc treningi fitness, oraz wykłady motywacyjne. Perfekcyjnie łączy życie i karierę modelki i sportsmanki.

„Jest to dla mnie ogromne wyróżnienie i zaszczyt, że jestem pierwszą od wielu lat przedstawicielką Miss Polonia w wyborach Miss World. Konkurs ten to ogromne i prestiżowe przedsięwzięcie, możliwość poznania nowych osób i kultur całego świata!” – mówi Agata Biernat. „Postaram się jak najlepiej zaprezentować na Miss World w Chinach i przywieźć trofeum dla Polski!”

Konkurs Miss Polonia po 12 latach wraca na arenę wyborów Miss World! Jest to wyjątkowy i historyczny moment, gdyż w tym roku odbędzie się  40.  jubileuszowy finał Miss Polonia 2018! Największe sukcesy Polski w Miss World to oczywiście wygrana Anety Kręglickiej w 1989 roku oraz tytułu Wicemiss dla Ewy Wachowicz w 1992 i Katarzyny Borowicz w 2004.

Miss World to najstarszy międzynarodowy konkurs piękności na świecie. Jego pierwsza edycja odbyła się w 1951 roku. Tegoroczny finał odbędzie się w Chinach i weźmie w nim udział ponad 100 kandydatek z całego świata. Obecnie panującą Miss World jest Manushi Chhillar z Indii, którą na Instagramie obserwuje ponad 3 miliony fanów!

Zobacz także: Finał Miss Polski Nastolatek 2018 – 4 lipca w Czwórce

Już teraz trzymamy kciuki za Agatę Biernat i życzymy jej korony najpiękniejszej kobiety świata! Wkrótce więcej informacji na temat przygotowań Agaty do wyborów Miss World!

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here