Strona główna Dieta i Fitness Adam Giza świętuję rocznicę ślubu!

Adam Giza świętuję rocznicę ślubu!

1350
PODZIEL SIĘ

Adam Giza świętuję 5 rocznicę ślubu na Gibraltarze. Ślub odbył się w czerwcu 2013 roku. Kilka dni temu przypadała rocznica tego wielkiego wydarzenia.  Adam i Wiola świętują na Gibraltarze bardzo aktywnie.

Moja żona jest dietetykiem, więc o leniuchowaniu nie ma mowy. Odpoczywamy aktywnie – biegamy, jeździmy rowerami, pływamy i zdrowo się odżywiamy. Lubimy razem trenować motywować siebie nawzajem. Chyba nieźle nam to wychodzi„- mówi Adam Giza.

Na swoim Instagramie Adam podzielił się z nami kilkoma zdjęciami. Zazdrościmy i życzymy Adamowi  aby kolejne lata jego małżeństwa były równie piękne i przepełnione miłością.

Adam Giza w mediach pracuje 10 lat. Zdobył sympatię widzów jako prezenter pogody i wkrótce został prowadzącym „Dzień Dobry Polsko!”.

Od niedawna widzowie mogą  oglądać Adama Gizę w „Pytaniu na śniadanie”. Z optymistycznym akcentem  prezentuje  ciekawe wydarzenia lifestylowe, kulturalne czy sportowe.

Ponadto o poranku  można go spotkać także w TVP Info, gdzie  rozwesela humorem poranne wstawanie, a wieczorem prowadzi program „Hallo Polonia”, w którym promuje polonijne tematy z całego świata.

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here