Strona główna Wydarzenia Adam Giza w drużynie „Pytania na śniadanie”

Adam Giza w drużynie „Pytania na śniadanie”

1649
PODZIEL SIĘ
Adam Giza w mediach pracuje 10 lat. Zdobył sympatię widzów jako prezenter pogody i wkrótce został prowadzącym „Dzień Dobry Polsko!”.Po zakończeniu programu „Dzień dobry, Polsko!” w TVP 1 dostał kilka propozycji.
Od niedawna widzowie mogą  oglądać Adama Gizę w „Pytaniu na śniadanie”.  Z optymistycznym akcentem  prezentuje  ciekawe wydarzenia lifestylowe, kulturalne czy sportowe. Ponadto o poranku  można go spotkać także w TVP Info, gdzie  rozwesela humorem poranne wstawanie, a wieczorem prowadzi z Joanną Racewicz   „Hallo Polonia”, w którym promują polonijne tematy z całego świata.

Miło mi dołączyć do ekipy najlepszego porannego programu w tym kraju. Wyniki oglądalności pokazują, że „Pytanie na śniadanie” to idealny sposób na  pobudkę Polaków! Ja mam nadzieję dołożyć swoje trzy optymistyczne grosze do tego wstawania z uśmiechem – mówi Adam Giza.

Adam ma już za sobą debiut w porannym programie: https://pytanienasniadanie.tvp.pl/36312446/ile-musza-wycierpiec-kobiety-zeby-byc-piekne-zabiegi-na-twarz 

Jestem energetyczny i energiczny w tych momentach, kiedy trzeba. Potrafię też być bardzo poważny. Kiedy kulminacja energii jest potrzebna, to wybucham, robię swoje –  przyznaje Giza.

Zdjęcie z planu programu Pytanie na śniadanie / źródło Instagram
Dzien Dobry Polsko sesja prowadzacych
Adam Giza

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here