352 total views, 1 views today

Mimo, że nie chodzimy spać w makijażu skóra nie jest jeszcze idealna. Niektóre niedoskonałości są poza naszą kontrolą, ale poznaliśmy wskazówki dziewczyn których cera wygląda nieskazitelnie!

Pierz poszewki 

Nawet jeśli twoja twarz jest czysta i nawilżona zanim wskoczysz do łóżka, możesz obudzić się z zupełnie inną. Prawdopodobnie na Twojej poszewce czai się trochę brudu. Aby upewnić się, że jest czysta wypierz ją najlepiej co tydzień. Pewnie, będziesz musiała zrobić więcej prania, ale twoja skóra stanie się o wiele piękniejsza.

Utrzymuj telefon w czystości

Spędzasz długie godziny rozmawiając przez telefon? Pomyśl o tym: Skóra twarzy ma bezpośredni kontakt z bakteriami nagromadzonymi na ekranie. Aby zapobiec powstawaniu przebarwień, wyczyść telefon specjalnymi chusteczkami antybakteryjnymi lub podłączaj słuchawki żeby porozmawiać.

Pij dużo wody 

Najważniejsze nawodnienie: ilość wypijanej wody jest bezpośrednio odzwierciedlona w stanie zdrowia skóry. Na przykład worki pod oczami są zwykle powodowane zatrzymywaniem wody w tym delikatnym obszarze. Jeśli chcesz tego uniknąć pamiętaj żeby wodę mieć zawsze przy sobie.

3 sekundowa zasada koreańskiego piękna

Zasada stwierdza, że ​​powinnaś przejść do swojej codziennej pielęgnacji skóry w ciągu trzech sekund od mycia twarzy. Czemu? Pozwala to na lepsze wchłanianie produktów przez skórę. Mokra lub wilgotna skóra jest bardziej otwarta na czynniki zewnętrzne, co prowadzi do maksymalnej absorpcji składników kosmetyku.

Doceń sen

Ostatnie badanie opublikowane przez Royal Society Open Science wykazało, że nawet brakujące nawet kilka godzin snu ma wpływ na twój wygląd. Jak tylko masz możliwość nie opieraj się, idź do łóżka dla piękna.

Uprawiaj sport

Ćwiczenie poprawia krążenie i dostarcza więcej tlenu do skóry, co daje ci poświatę po treningu. Nawet jeśli chodzi o energiczny spacer. Regularne sesje zmniejszają stres i pomagają w zaśnięciu – co jest kluczowe dla uzyskania blasku.

wszystkie zdjęcia pochodzą ze strony: unsplash.com