833 total views, 3 views today

1. „Chyłka – Zaginięcie”

Bestsellerowa książka Remigiusza Mroza „Chyłka – Zaginięcie” stała się podstawą do stworzenia scenariusza serialu produkcji TVN-u. Może się on okazać mocnym punktem wiosennej ramówki tej stacji w 2019 roku. W roli tytułowej Joanny Chyłki zobaczymy znakomitą aktorkę – Magdalenę Cielecką.

Gra ona zdolną, bezkompromisową i odważną panią mecenas, która przebojem podbija sądy. Kiedy trzyletnia Nikola Szlezyngier znika bez śladu, głównymi podejrzanymi stają się rodzice dziewczynki. Chyłka wraz z aplikantem Kordianem Oryńskim podejmuje się obrony małżeństwa.

2. „Odwróceni. Ojcowie i córki”

Zapowiadany przez wiele tygodni powrót znakomitego serialu kryminalno-sensacyjnego „Odwróceni” z Arturem Żmijewskim i Robertem Więckiewiczem w rolach głównych może okazać się hitem wiosennej ramówki TVN. Serial „Odwróceni. Ojcowie i córki” będzie kontynuacją losów gangstera Blachy, który odwrócił się od mafii i został świadkiem koronnym, oraz policjanta – komisarza Pawła Sikory.

Akcja serialu rozgrywa się kilkanaście lat po wydarzeniach przedstawionych w serialu „Odwróceni”. Blacha i Sikora nie utrzymują ze sobą żadnych kontaktów, ale los znów powoduje, że się spotkają. Sikora jest emerytowanym policjantem, ale jego córka Lidka jest policjantką w Komendzie Stołecznej. Jan Blachowski został zaś biznesmenem, literatem i świadkiem koronnym – celebrytą. Jego córka Kasia ukończyła prawo. Po latach wydaje się, że córki gangstera i policjanta będą musiały zapłacić za błędy przeszłości.

3. „Sanatorium miłości”

Co prawda program „Sanatorium miłości” ruszył już 20 stycznia 2019 roku, ale będzie emitowany jeszcze przez długi czas. To hit polskiej telewizji, emitowany w TVP 1 w niedzielny wieczór, o 21:15. Zastąpił w ramówce Telewizji Polskiej program „Rolnik szuka żony”. Ma podobny profil i podobną grupę widzów docelowych. Według danych dotyczących oglądalności pierwszy odcinek „Sanatorium miłości” oglądało 3,56 mln osób, drugi 3,73 mln, a trzeci aż 3,89 mln.

Program prowadzony jest przez Martę Manowską i pokazuje relacje towarzyskie osób w wieku 60+, które przez trzy tygodnie mieszkają w sanatorium Równica w Ustroniu.

4. Kiepscy powracają z nowymi odcinkami

W wiosennej ramówce Polsatu z kolei z okazji 20-lecia emisji na antenie serialu „Świat według Kiepskich” wyświetlone zostanie 12 nowych odcinków. Widzowie będą mogli poznać w nich dalsze losy rodziny Kiepskich, Paździochów czy Boczka, jak i innych mieszkańców osiedla Kosmonautów.

5. „Śpiewajmy razem. All Together Now”

Na antenie Polsatu zobaczyć będzie można kolejną edycję widowiska muzycznego „Śpiewajmy razem. All Together Now”. To wyjątkowy format, w którym poszukiwane są nowe gwiazdy muzyki. Nadawany będzie w środy w Polsacie o godzinie 20:30. Średnia oglądalność trzech pierwszych odcinków nowego projektu Polsatu wyniosła 1,26 mln widzów, co wystarczyło władzom telewizji do tego, aby kontynuować program.

Wiadomo już, że nastąpią zmiany w jury. W nowej odsłonie programu nie zobaczymy już m.in. piosenkarki Ewy Farnej.

6.”Moje disco, moje wszystko”

Show muzyczne dla fanów disco polo na antenie Polsatu jest nową propozycją dla fanów tego gatunku muzycznego. Program poprowadzi Paulina Sykut-Jeżyna, a będzie można w nim usłyszeć nowe adaptacje największych hitów disco polo.

Nie czekaj na program czy serial w telewizji!

To tylko jedne z wielu hitowych produkcji w telewizji, jakie będzie można zobaczyć na wiosnę. W wielu przypadkach dla telewidzów problemem jest czas emisji – pracują, są na imprezach albo zajęci w inny sposób. Wszyscy ci, którzy nie zobaczą hitowej produkcji w telewizji w czasie emisji, mogą wybrać oglądanie przez internet serialu i programów. Wystarczą do tego światłowód UPC i telewizja przez internet, które powodują, że telewidzowie stają się niezależni od programu TV.