Strona główna Wydarzenia 10-ty finał Konkursu Zabawka Roku – gwiazdy wybrały Gwiazdkowe prezenty!

10-ty finał Konkursu Zabawka Roku – gwiazdy wybrały Gwiazdkowe prezenty!

983
PODZIEL SIĘ

Gwiazdy wybrały Zabawki Roku. Znani rodzice przez jeden dzień zmienili się w dzieci i bawili najciekawszymi Zabawkami Roku 2018. Zobaczcie, jakie towarzyszyły temu emocje.
Jubileuszowa gala Konkursu Zabawka Roku, Nagroda Rodziców przyciągnęła najbardziej znane mamy i ojców polskiego szołbiznesu. Gwiazdy uczestniczyły w warsztatach kreatywnych zorganizowanych w hotelu Brant. Wśród nich znalazła się Otylia Jędrzejczak, Anna Korcz, Odeta Moro, Tomasz Karolak, Rafał Mroczek, Anna Dereszowska, Katarzyna Zielińska, Dorota Gardias, Karolina Malinowska, Marcin Mroczek, Łukasz Nowicki, Jakub Wesołowski, Maja Popielarska, Anna Dec, Małgorzata Kosik, Karina Kunkiewicz, Jimi Ogden, Agnieszka Mrozińska, Michał Olszański, Wojciech Błach i wielu innych znamienitych gości.

Konkurs Zabawka Roku, Nagroda Rodziców to najważniejszy plebiscyt ekspercki w Polsce. Jurorzy wybierają w nim najbardziej pomysłowe zabawki i przedmioty do opieki i pielęgnacji dzieci. Docenione przedmioty nie tylko rozwijają, spełniają najwyższe standardy jakości, ale cechują się wyjątkową estetyką wykonania. Redaktor Naczelna Serwisu Zabawkowicz.pl Magdalena Kordaszewska – Zabawką Roku już po raz 10-ty pokazujemy, że z dziećmi można bawić się mądrze i ciekawie. Nagrodzone zabawki otrzymują znak jakości Zabawki Roku. Z kolei Konkurs Nagroda Rodziców powstał z myślą o ciekawych pomysłach ułatwiających życie rodzicom. Nagradzamy w nim przedmioty do pielęgnacji i opieki nad dziećmi, a produkty ze znakiem jakości Nagroda Rodziców natychmiast zdobywają uznanie odbiorców.

Anna Korcz
Dorota Gardias
Odeta Moro
Agnieszka Wesołowska i Jakub Wesołowski
Karolina Malinowska i Olivier Janiak
Wojciech Błach z rodziną
Otylia Jędrzejczak
Łukasz Kędzior Lukebook
Anna Dereszowska
Olga Paszkowska i Łukasz Nowicki
Anna Dereszowska i Olga Paszkowska
Tomasz Karolak
Michał Olszański
Anna Dereszowska
Agnieszka Hyży

Extratata z córką
Karolina Malinowska
Eliza Gwiazda z córkami
Anna Dec
Marcin Mroczek
Tomasz Karolak z córką
Maja Popielarska
Agnieszka Mrozińska z córką
Łukasz Kędzior Lukebook
Dorota Michałowska synem
Magdalena Kordaszewska i Rafał Mroczek
Karina Kunkiewicz
Marcin Cejrowski

Konkurs jest organizowany przez Serwis Zabawkowicz.pl we współpracy z Hotelem Brant. Więcej informacji o wydarzeniu na www.ZabawkaRoku.pl i www.NagrodaRodzicow.pl

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here