457 total views, 1 views today

Inspirujących kont na Instagramie jest całe mnóstwo. To pierwsza taka lista na Portalu Gwiazd więc wybrałam profile absolutnie topowe! Myślę, że znajdziecie coś dla siebie!

#FUNFORLUIS

Luis jest nazywany ojcem vlogowania. Zdecydował się podróżować filmując każdy dzień. Zarówno Instagram jak i kanał na Youtube to źródło motywacji i idealne rozwiązanie dla osób, które marzą o odległych podróżach.

#MICHELLE_LEWIN

Potrzebujesz motywacji do ćwiczeń? To jest odpowiednia osoba! Michelle ma już ponad 12 mln followersów i nic dziwnego. Na swoim profilu pokazuje idealne ciało, liczne filmy z ćwiczeniami oraz przygotowywanie posiłków.

#NUDE_YOGAGIRL

Ćwiczysz jogę? to profil dla Ciebie. Zaawansowane pozycje ujęte w pięknych kadrach. Nie tylko motywacja do ćwiczeń, ale i mix inspiracji.

#ZENDAYA

Ikona stylu, amerykańska piosenkarka. Dodaje nie tylko zdjęcia z czerwonego dywanu, ale selfie oraz zdjęcia bez makijażu. Ma świetne poczucie humoru i powalającą urodę!

#KERRIEHESSILLUSTRATION

Kerrie Hess to jedna z najbardziej rozchwytywanych ilustratorek mody. Pracowała dla takich marek jak:Cartier, Printemps Paris, Kate Spade New York, Louis Vuitton. Jej profil pokazuje nie tylko  piękne prace, ale jak jej życie wygląda na codzień.

#VINTAGEFASHION

Uwielbiam klimat starych zdjęć co mi zapewnia właśnie ten profil. Piękne fotografie i każda z nich opowiada własną historię. Od razu się czuję jakby czas się cofnął!

#ANNISET

Z pozoru to kreatywne zdjęcia, jakich na Instagramie wiele, ale jeśli przyjrzymy się bliżej dostrzeżemy świetne ujęcia, niecodzienne pozy i śmieszne opisy.

#JARDINEBOTANIC

Profil pełny kwiatów, bukietów i wiązanek tak pięknych, że trudno oderwać od nich wzrok. Autorstwa florystki z Sydney.

#MURADOSMANN

Poznałam to konto dzięki Tamarze Gonzalez. Rosyjski fotograf Murad fotografuje swoją dziewczynę na tle zabytków i pięknych krajobrazów. Jedno z najpopularniejszych kont na Instagramie!

#VICTORIABECKHAM

Uwielbiam Victorię. Kocham ludzi, którzy z przyjemnością wykonują swoją pracę. Na profilu nie tylko pokazuje całe swoje życie. Jest piękna i naturalna.

źródło zdjęć: instagram