Strona główna Rozrywka 10 różnorodnych kont na Instagramie, które warto obserwować!

10 różnorodnych kont na Instagramie, które warto obserwować!

1397
PODZIEL SIĘ

Inspirujących kont na Instagramie jest całe mnóstwo. To pierwsza taka lista na Portalu Gwiazd więc wybrałam profile absolutnie topowe! Myślę, że znajdziecie coś dla siebie!

#FUNFORLUIS

Luis jest nazywany ojcem vlogowania. Zdecydował się podróżować filmując każdy dzień. Zarówno Instagram jak i kanał na Youtube to źródło motywacji i idealne rozwiązanie dla osób, które marzą o odległych podróżach.

#MICHELLE_LEWIN

Potrzebujesz motywacji do ćwiczeń? To jest odpowiednia osoba! Michelle ma już ponad 12 mln followersów i nic dziwnego. Na swoim profilu pokazuje idealne ciało, liczne filmy z ćwiczeniami oraz przygotowywanie posiłków.

#NUDE_YOGAGIRL

Ćwiczysz jogę? to profil dla Ciebie. Zaawansowane pozycje ujęte w pięknych kadrach. Nie tylko motywacja do ćwiczeń, ale i mix inspiracji.

#ZENDAYA

Ikona stylu, amerykańska piosenkarka. Dodaje nie tylko zdjęcia z czerwonego dywanu, ale selfie oraz zdjęcia bez makijażu. Ma świetne poczucie humoru i powalającą urodę!

#KERRIEHESSILLUSTRATION

Kerrie Hess to jedna z najbardziej rozchwytywanych ilustratorek mody. Pracowała dla takich marek jak:Cartier, Printemps Paris, Kate Spade New York, Louis Vuitton. Jej profil pokazuje nie tylko  piękne prace, ale jak jej życie wygląda na codzień.

#VINTAGEFASHION

Uwielbiam klimat starych zdjęć co mi zapewnia właśnie ten profil. Piękne fotografie i każda z nich opowiada własną historię. Od razu się czuję jakby czas się cofnął!

#ANNISET

Z pozoru to kreatywne zdjęcia, jakich na Instagramie wiele, ale jeśli przyjrzymy się bliżej dostrzeżemy świetne ujęcia, niecodzienne pozy i śmieszne opisy.

#JARDINEBOTANIC

Profil pełny kwiatów, bukietów i wiązanek tak pięknych, że trudno oderwać od nich wzrok. Autorstwa florystki z Sydney.

#MURADOSMANN

Poznałam to konto dzięki Tamarze Gonzalez. Rosyjski fotograf Murad fotografuje swoją dziewczynę na tle zabytków i pięknych krajobrazów. Jedno z najpopularniejszych kont na Instagramie!

#VICTORIABECKHAM

Uwielbiam Victorię. Kocham ludzi, którzy z przyjemnością wykonują swoją pracę. Na profilu nie tylko pokazuje całe swoje życie. Jest piękna i naturalna.

źródło zdjęć: instagram

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here